Co to jest UBER i jak dostać pierwszą jazdę za darmo?

Od kilkunastu miesięcy ta aplikacja cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Ja posiadam ją już prawie rok i jest to wg. mnie jeden z najlepszych pomysłów ostatnich lat!

W Londynie ceny za taksówki są tak wysokie, że przez pierwsze kilka lat nigdy nimi nie jeździłem. Były i nadal są para-taksówki tak zwane „mini cabs”. Jest to coś w stylu polskiego iCara. Zamawiamy samochód przez telefon lub w specjalnych kioskach rozsianych po Londynie. Nie jest to jednak bezpieczne. Nigdy nie wiemy z kim jedziemy, nie znamy kierowcy, a przejazd nie jest nigdzie odnotowany. Zaskoczyć nas również może cena za przejazd jeśli jej wcześniej nie ustalimy z kierowcą. Problem jest też z zamawianiem bo kierowca pyta zawsze o dokładny adres wraz z kodem pocztowym, którego możemy nie znać bo akurat wylądowaliśmy na imprezie gdzieś w Londynie.

Uber jest inny. W Uberze znasz kierowcę, znasz numery rejestracyjne pojazdu, widzisz na mapie dokładnie trasę, wszystko jest przejrzyste i bezpieczne, a do tego super tanie. Uber uratuje Ci życie jeśli wyjdziesz z klubu nad ranem i nie będziesz wiedział dokładnego adresu, samochód sam Cię znajdzie dzieki GPS i odstawi bezpiecznie do domu.

Każdemu z ręką na sercu polecam tą aplikację bo naprawde przydaje się w życiu!

Korzystanie z UBERA wymaga zainstalowania aplikacji oraz podania numerów Twojej karty płatniczej i adresu. Wszystko jest bezpieczne i sprawdzone. Przejazdy będą rozliczane w formie bezgotówkowej – nic nie płacisz kierowcy. Opłata zostanie naliczona i potrącona z Twojego konta, a Ty otrzymasz szczegółowy rachunek na maila od razu po zakończeniu przejazdu. Płacisz tylko wtedy gdy używasz ubera. Nie ma innych opłat abonamentowych. Polecam zainstalować Ubera im szybciej tym lepiej i mieć go na czarną godzinę.

Aby zainstalować aplikację UBER pobierz ją z Play Store na Androida lub iStore na iPhona.

Jak dostać zniżkę na pierwszy kurs? Oto instrukcja:

Po zainstalowaniu aplikacji i uzupełnieniu danych wpisz kod ZYCH8, by otrzymać zniżkę na pierwszy kurs! Odbierz prezent dla czytelników tej strony i przetestuj UBER-a!

By otrzymać żniżkę wystarczy wejść w zakładkę PROMOCJE w lewym rogu ekranu i wpisać kod bonusowy: ZYCH8

Jeśli masz problemy z rejestracją to napisz do nich maila na adress support@uber.com, odpowiedź otrzymasz bardzo szybko.


 

Dowiedz się więcej:

Podziel się tym artykułem z innymi!