Przesyłki kurierskie i paczki z/do Polski

Paczki – pakowanie bagażu nie jest łatwe i czasami brakuje nam miejsca w walizce. Na początku wszystkim polecam zabrać tylko podstawowe rzeczy, a resztę przesłać sobie kurierem. Jest to wygodniejsza i dużo tańsza forma niż bagaż lotniczy.

Co zatem robimy?

Zapakuj wszystko, co chciałbyś zabrać, ale nie zmieściło się do walizki. Ulubione książki, jasiek, figurki, obrazki i sentymentalne przedmioty, cieple ubrania, buty i spakuj to o wielkiego pudła. Zamów kuriera i zleć wysyłkę z Polski do UK. Ale poczekaj z tym, aż znajdziesz swoje mieszanie/pokój. Niech paczka przyjdzie na gotowe. Nie będziesz musiał/a jej dźwigać ze sobą. Zalecam jednak umiar i zastanowienie się wiele razy czy na pewno np. rolki, które wysyłamy będą nam potrzebne i czy będziemy z nich korzystać…

Adresy kurierów z łatwością znajdziesz wpisując w Google: “paczki londyn”. Ja korzystałem kilka lat z różnych polskich kurierów m.in. z firmy Blasco, ale zrezygnowałem bo… nie będę pisał co o nich myśle, szkoda nerwów. Poprostu sa ultra nie sumienni i kłamią o czasie dostawy. Kiedyś było inaczej, teraz już większość kurierów, których znajdziesz w Internecie lub polskiej gazecie, ściemnia. Dlatego polecam korzystać ze sprawdzonych międzynarodowych firm takich jak UPC, GLS i inni. Oni są nawet tańsi od naszych narodowych przewoźników i dostarczają lepsze usługi! Ale żeby ich zamówić musisz mieć własną firmę i umowę z nimi lub… skorzystać z usług pośrednika takiego jak Furgonetka.

Paczki możesz wysyłać z Lodnynu do Polski lub z Polski do Londynu zamawiając kuriera na stronie brokera kurierowego takiego jak Furgonetka. Pewnie na tym jakoś zarabiają i tak, ale ceny są super tanie! Ja ich lubie i ufam dlatego śmiało możecie tam się logować.

PACZKA Z POLSKI do UK o wadze do 30kg kosztuje tylko 85zł! Serwis jest od drzwi do drzwi w kilka dni (mi sie udało kiedyś dostawa do 3 dni za tą cenę). Nie dość że tanio to dostajesz powiadomienie smsem, a kurier to wniesie Ci do domu. Dla porównania –Janusze” z polskich firm kurierskich zostawią Ci paczkę na środku drogi i musisz sobie samemu radzić. Mojej żonie zostawił gość paczkę kilka domów dalej i powiedział, że on “tylko wozi”. 

Co polecam? 

Najtańsze przesyłki kurierskie Furgonetka. Wszystko przez Internet. Tanio i profesjonalnie. Jedynie warto zawsze wybrać kuriera NIE DPD! Pozostali UPC, GLS są super i szybko przyworzą towar, mi polskie DPD podpadło 🙂

Cennik i wszystkie informacje znajdziesz tutaj: Kurierzy Furgonetka


 

Dowiedz się więcej:

Podziel się tym artykułem z innymi!