Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Gdzie kupić najtańsze bilety lotnicze

Najtańsze bilety lotnicze kupisz korzystając z wyszukiwarek takich jak SkyScanner i eDreams. To są sprawdzone przeze mnie i moich znajomych najlepsze wyszukiwarki. Możesz szukać bezpośrednio na stronach, ale ceny są te same lub wyższe! Nie wiem jak oni to robią, ale często cena przez jeden z tych portali jest  niższa niż u przewoźnika.

To są sprawdzone dwie najlepsze wyszukiwarki, które zawsze znajdą Ci najtańszy bilet lotniczy.

skyscanner-logo

 

 

Jak zarezerwować najtaniej hotel?

Do szukania najlepszych ofert hoteli i hosteli od kilku lat korzystam z potralu Booking.com. Kilka miesięcy temu przeczytałem jednak na blogu o tanich wyjazdach, że istnieje coś lepszego! Mianowicie wyszukiwarka Hotel Combined, która zrzesza inne wyszukiwarki w tym booking.com. Sprawdziłem i faktycznie są dobrzy i mają niższe ceny od reszty. To taka matka wszystkich wyszukiwarek. 

Jeśli zatem szukasz hotelu w Londynie lub lecisz na wakacje to zacznij od tych dwóch adresów:

HotelsCombined-logoBooking-com-Logo-EPS-vector-image

Jeśli chcesz to możesz też poszukać oferty na Airbnb – jeśli nie wiesz co to jest to już wyjaśniam. To pokoje lub mieszkania wynajmowane bezpośrednio przez właścicieli. Taki Uber, ale z mieszkaniami. Dzięki temu, że wynajmujesz bezpośrednio od właściciela to masz taniej, a do tego masz na miejscu kogoś kto Ci poradzi gdzie pójść czy co ciekawego zobaczyć na mieście.

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to dostaniesz w prezencie £14 (lub równowartość 79zł) w prezencie. Airbnb Ci odliczy to od kwoty wynajmu. Zarejestruj się bezpłatnie i odbierz £14

airbnb-logo-293-5b1924f36d180a53fdca602da3e5bc6c

Podziel się tym artykułem z innymi!