Panie i Panowie wylądowaliśmy w Londynie!

Samolot wylądował, za oknem widać piękną soczystą zieleń. Oznacza to, że udało się! Jesteś w odpowiednim miejscu na zmianę swojego życia! Niczego się nie bój się, uda się! Nie pozwól, by strach przed nieznamym zablokował Twoje pozytywne nastawienie i wiarę w sukces! Zaufaj mi, będzie dobrze!

Jeśli przywitało Cię słońce uznaj to za dobry znak, jeśli przywitało Cię całkowite zachmurzenie i deszcz – zacznij się przyzwyczajać 😉 Z pewnością zadziwi Cię budownictwo i klimat. Cała wyspa jest zielona, wszędzie widać piękne drzewa, ogromne łąki i jeziora. Co jakiś czas wyłoni się w oddali pałacyk czy farma usytuowana na górce. Im bliżej Londynu zabudowania staną się bardziej gęste i powtarzalne. Zobaczysz na własne oczy domy z epoki wiktoriańskiej mające ponad 200 lat, ale zanim to nastąpi przejdź odprawę na lotnisku. Odbierz bagaż i znajdź sobie środek transportu, który zabierze Cię do celu podróży.

W UK nadal kontrolują każdego z osobna na wjeździe do kraju, dlatego kolejka na odprawie może być długa. Najczęściej dzieje się tak na lotnisku Stansted i Gatwick.

Przestaw sobie zegarek o jedną godzinę do tyłu. W Anglii, bowiem obowiązuje inna strefa czasowa niż w Polsce. Możesz potraktować tą dodatkową godzinę, jako prezent od królowej, która specjalnie dla Ciebie cofa czas 🙂

Poniżej znajdziesz informacje, czym i za ile dojechać z lotniska do Londynu, gdzie znaleźć pierwszy nocleg, gdzie znaleźć mieszkanie oraz jak odnaleźć się w komunikacji miejskiej.

Wszystkie informacje są sprawdzone i aktualne na dzień 19.04.2017

 

Podziel się tym artykułem z innymi!